Střípky veselých zážitků z cest po Jižní Americe
Hana Veverková

Stáhněte si e-knížku zdarma

Střípky veselých zážitků z cest po Jižní Americe

5 veselých zážitků a 1 navíc

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Zajímá tě Jižní Amerika?
Chceš si přečíst, co veselého se tam dá zažít?
Jaká zvířata můžeš potkat?
Jak tam můžeš trávit volný čas?
Chceš poznat pár exotických zemí ve veselém příběhu?

Tady je malá sbírka příběhů jako dárek pro tebe:

Přečteš si výběr příběhů z Kolumbie a dalších 3 zemí (s bonusem uvnitř).
Ve fantazii se přeneseš na místa tropická i místa mírného pásu, užiješ si slunce, potkáš se s lidmi nebo zvířaty, pousměješ se nebo zasměješ, pobavíš se, odpočineš si.
A fotky ti pomůžou lépe si daná místa představit a dokreslí atmosféru příběhu.

 

Chci si stáhnout Střípky zdarma, a užít si čtení:

A jak se líbí čtenářkám a čtenářům?

Příběhy jsou napsány s velkou autenticitou a důvtipem. Jsou stručné a výstižné. 🙂
Vendula Pawlitová
Hanka je vášnivá cestovatelka a je to z její e-knihy velmi cítit. Svými slovy, vás doslova vtáhne do děje a prožijete s ní cestu a zážitky po Jižní Americe. E-knihu bych doporučila každému vášnivému cestovateli i těm, kteří mají rádi cestovatelské, dobrodružné příběhy a neradi se nudí. Tady se nudit nebudete! Velmi příjemné, zábavné a obohacující čtení. Děkuji:)
Karolína Nosková
E-book jsem přečetla jedním dechem a byla to parádní chvíle pro sebe. Hanka sdílela exotické příběhy propojené humorem a laskavým pohledem. Měla jsem pocit, že jsem se i v pohodlí domova na chvíli ocitla v Jižní Americe, drbala divoká prasátka a vychutnávala si veselá cestovatelskâ dobrodružství. Děkuju
Eva Křivánková
Střípky jsem si přečetla. Jižní Amerika je pro mě už hodně exotická země a těžko se tam někdy podívám, takže jsem ráda za přiblížení této vzdálené země. My už s ohledem na věk cestujeme jen po Evropě, většinou s Ck, ale i tak cestování miluju. Střípky mi připomněly některé naše zážitky.
Iva Přikrylová
Milá Hanko, moc se mi líbily Střípky veselých zážitků z cest. Tvé příběhy se mi moc hezky četly, bylo to takové osvěžení z každodenní rutiny. Byť momentálně necestuji, umožnila jsi mi přenést se do vzdálených krajů Jižní Ameriky. Měla jsem pocit, jako bych byla na cestách s Tebou:) Hodně se mi líbily i obrázky opiček a prasátka, měla jsi k nim vtipné popisky:-) a tuk-tuk vypadal docela jinak, než jak jsem si ho představovala:) Moc doporučuji všem, kdo zrovna nejste na cestách, ale chtěli byste se cítit jako na malém dobrodružství.
Sandra Woiwode www.zenascitem.cz

Hana Veverková

Miluji cestování, knihy, psaní, objevování a spoustu dalšího.
Procestovala jsem už hodně zemí a míst nejen v Evropě, ale i mimo ni. Také objevuji naši zemi.
Na svých cestách se na vše dívám otevřenýma očima i srdcem. Poznávám města, přírodu, podnebí, zvláštnosti, místní zvířata i rostliny, lidi, jídlo, nápoje, kulturu, zábavu, atmosféru daného místa a mnoho dalšího. Také hodně fotím.
Ráda zprostředkovávám zážitky tak, aby čtenářky měly pocit, že je zažívají se mnou.
Jižní Ameriku miluji, a chci dát poznat tuto část světa i ostatním.