Kouzelná tropická příroda, barevná města,
spousta slunce, …

 

 

Jedinečná cesta po Kolumbii

příběhy z cesty po méně známé zemi Jižní Ameriky

Nádherné čisté pláže, zvláštní tropické rostliny, barevná a veselá města, jiní a milí lidé, exotický a příjemných ruch v ulicích, zvláštní vůně, spousta slunce, barevné domy, městečka jako z pohádek, velkoměsta, ale tak nějak jiná, než si představuješ, ... už jsi se zasnila?

Tento e-cestopis tě zavede přesně na tato místa, budeš se moct zasnít nad popisem krásné přírody, v duchu cítit vůni tropických rostlin, cítit mlhu snášející se z hor, a taky se hodně bavit spoustou veselých a typicky kolumbijských zážitků.

Pojď se začíst do příběhů, poznat kouzelná místa a jejich atmosféru, místní život, a spoustu zajímavostí.
Jaké jídlo se jí v Kolumbii, speciality a jejich ochutnávání, pestrá, romantická, a někdy velice dramatická historie, místa, která jsou rájem na Zemi, ...

Představuji ti e-cestopis Jedinečná cesta po Kolumbii.

Chystáš se do Kolumbie, ale zatím ses k tomu nedostala nebo není možnost?
Možná se tam nechystáš, ale Kolumbie zní jako země, která by mohla být zajímavá?
Vlastně o ní zatím moc nevíš? Pěstují tam tu kávu … ale, co dál?

Možná ráda čteš příběhy z exotických zemí, příběhy cestovatelů a baví tě snít nad zážitky, kuriózními situacemi, do kterých se lidé dostávají.

Co se tak snídá v Kolumbii, jaké to je stát poblíž sopky, koupat se na vážně dost divných místech a mít pod sebou třeba i dost velkou hloubku, jak vypadá večerní život ve velkých městech a čím se liší od našeho, krajina, která vypadá jako na konci světa, anebo na jiné planetě. A spousta dalšího.

Pojď se přesvědčit, že je to země plná kouzel, barev, slunce, veselých zážitků, překvapivých míst. Dovol si zažít si příběhy, pobavit se, obdivovat fotky nádherných míst, a kdoví, třeba se i inspirovat na vlastní cestu.

Co se v cestopise můžeš dočíst?
- Pár základních věcí o Kolumbii, ať máš dobrý úvod ke čtení
- Podrobnosti o všech těch úžasných místech, která jsem navštívila, jaká jsou, jak vypadají, čím jsou výjimečné
- Zážitky z cesty, postřehy, kuriozity
- Spoustu zajímavostí například:

* Jak se pěstuje a zpracovává káva
* Do jakých nadmořských výšek se v Kolumbii můžeš podívat a jak se tam dýchá
* Jak se dá koupat v sopce
* Jak se v Kolumbii rychle stát milionářkou 😉
* Jak volil jeden původní národ náčelníka
* Sůl nad zlato znají i v Kolumbii, a jaké historické pozadí to má

A mnoho a mnoho dalšího.

 

Cestopis vychází jako pdf kniha, neboli e-book.
Je rozdělený do přehledných kapitol, aby se ti snadno četl. Kapitoly ti přinesou různorodé zážitky z cestování, vyprávění o místech a městech, nějakou pozoruhodnost a další.
Fotografie, které tě vtáhnou do děje.
Přes 80 stránek tě nejen provede Kolumbií, ale umožní ti si i odpočinout od všedního dne. A pěkná grafická úprava ti ještě víc zpříjemní čtení.

Klikni na tlačítko, pojď si pro svůj cestopis, připrav si kávu nebo čaj a pusť se do exotického čtení :-):

Hana Veverková

Miluji cestování, knihy, tanec, psaní, objevování a spoustu dalšího.

Procestovala jsem už hodně zemí a míst nejen v Evropě, ale i v Jižní Americe (a malinko v Asii). Také objevuji naši zemi.
Na svých cestách se na vše dívám otevřenýma očima i srdcem. Poznávám města, přírodu, podnebí, zvláštnosti, místní zvířata i rostliny, lidi, jídlo, nápoje, kulturu, zábavu, atmosféru daného místa a mnoho dalšího. Také hodně fotím.

Pro koho cestopis je?
Pro ty, kteří:

rádi čtou
rádi čtou zábavné příběhy z cest
rádi poznávají nová místa a rozšiřují si obzory
chtějí se něco dozvědět o Kolumbii
rádi cestují ve vlastní fantazii z pohodlí domova
hledají tipy, kam se v Kolumbii podívat
chtějí poznat exotickou zemi
rádi se baví zážitky cestovatelů
jsou zvědaví
...

Cestopis teď můžeš získat s výjimečnou narozeninovou slevou 33 %.
Cena cestopisu je v Kč:

560

375

Tato sleva platí pouze 2 dny, do 22. 10. 2021 do 20 hodin.

Nenech si utéct tuto nabídku, klikni na tlačítko a začti se 😊

Cena cestopisu je 460 Kč.

V cestopise najdeš všechny mé zážitky, poznání, vtipné situace a osobní postřehy.
Při čtení můžeš zažít pocit, že v Kolumbii vlastně jsi a vše poznáváš na vlastní kůži 🙂 O to intenzivnější čtenářský zážitek získáš.

Nenech si utéct tuto příležitost, klikni na tlačítko a začti se 😊

Zvu tě k poznání krásné země, jejích specialit, veselé atmosféry, zážitků různého druhu.
Divná jídla, která tam můžeš ochutnat, odpočinek u moře, zvířata, která u nás známe jen ze zoo, a tady žijí volně, podivné stavby, a mnoho dalšího. 
Čeká tě pěkné vyprávění a fotky.

A jak to uvnitř vypadá?

 

Jako bonus v cestopise získáš:

* mapku s názvy měst a míst – pro ty, co milují vědět kde co je 😊

* seznam míst, která v e-knize poznáš – na závěr si ještě zavzpomínáš a můžeš si místa připomenout („kde by se mi vlastně líbilo nejvíc?“) 😊

* souhrn zajímavostí typických pro Kolumbii – pěkně pohromadě

 

 

REFERENCE:

Pokud bych měl zhodnotit Hančinu knihu jednou větou, napíši něco ve smyslu 84 stránek příjemného čtení o zemi, kterou by řada z nás chtěla poznat, ale ze které máme trochu strach. Pokusím se ale tuto myšlenku trochu rozvést. Mediální obraz Kolumbie byl vytvářen senzacechtivými médii jako země, kde odvážnému až hazardérskému cestovateli na každém kroku hrozí únos drogovou mafií s nehorázným požadavkem na výkupné, zadržení policií na základě podstrčeného kokainu s neméně nehorázným požadavkem na pokutu nebo okradení profesionálními kapsáři ihned po výstupu letištní haly s následnou intervencí ambasády a návratem cestovatele domů dříve, než mohl začít cestovat. Hančina kniha patří k těm, které tento zkreslený obraz dle mého názoru úspěšně boří.

Z každé stránky knihy čiší autorčin pozitivní vztah k cestování obecně a Latinské Americe s jejími specifiky zvláště. Na jedné straně se nevyhýbá detailním popisům navštívených míst, ale zároveň je tento podrobný popis  odlišný od stylu běžných turistických průvodců a řady cestovatelských knih. Ukazuje nejen krásu navštívených míst se vším, co zde může běžný turista zažít, ale i to, že v současné době jsou v autorkou navštívených oblastech turisté nikoliv lovnou zvěří, ale vítanými hosty.

V knize chybějí popisy dramatických setkání s rozhněvanými domorodci jednoduše proto, že jim autorka a lidé okolo ní dokázali předejít. Jak? Prostě tím, že místní lidi brali takové, jací jsou, jako lidi, kteří žijí svůj život v zemi, kde my jsme hosty.

Nepochybuji ale o tom, že pokud by se odvážlivec vydal do oblasti kolumbijské části Darienské šíje, patrně by výsledkem jeho cesty byl dramatičtější příběh než Hančin pohodový, čtivý a příjemný cestopis, tedy za předpokladu, že by měl vůbec možnost tento příběh napsat. Ovšem i v cestopisech odvážlivců, kteří se pohybují po místech, kam by většina i zkušených cestovatelů minimálně velmi zvažovala vstup, je vidět, že adrenalinové zážitky musí kompenzovat putováním po pěkných místech, dobrým jídlem a setkáními s příjemnými místními lidmi. Poté, co jsme na vlastní kůži a často z velmi nepříjemné blízkosti zažili pandemii čínského viru, potřebujeme něco, co nás přehodí na jinou vlnu.

A domnívám se, že kniha Jedinečná cesta po Kolumbii toto umí. Děkuji za ni.   

Jan Chrastina

 

O Kolumbii jsem nevěděla skoro nic vyjma pár informací z hodin zeměpisu, které jsme kdysi probrali ve škole. Nedávno se mi dostal do rukou cestopis o Kolumbii, který napsala Hanka sama po své třítýdenní cestě po této krásné zemi. Moc mě její vyprávění zaujalo, kniha je psaná velice autenticky a čtivě, člověk má pocit, že zrovna cestuje po Kolumbii s ní a prožívá veškeré dobrodružství vlastně také.

Katka Pospíšilová

Čtenáři dalších knih napsali:

Příběhy jsou napsány s velkou autenticitou a důvtipem.
Vendula Pawlitová

Hanka je vášnivá cestovatelka a je to z její e-knihy velmi cítit. Svými slovy vás doslova vtáhne do děje a prožijete s ní cestu a zážitky po Jižní Americe. E-knihu bych doporučila každému vášnivému cestovateli i těm, kteří mají rádi cestovatelské, dobrodružné příběhy a neradi se nudí. Tady se nudit nebudete! Velmi příjemné, zábavné a obohacující čtení. Děkuji:)
Karolína Nosková

E-book jsem přečetla jedním dechem a byla to parádní chvíle pro sebe. Hanka sdílela exotické příběhy propojené humorem a laskavým pohledem. Měla jsem pocit, že jsem se i v pohodlí domova na chvíli ocitla v Jižní Americe, drbala divoká prasátka a vychutnávala si veselá cestovatelskâ dobrodružství. Děkuju
Eva Křivánková

Milá Hanko,
moc se mi líbily Střípky veselých zážitků z cest.
Tvé příběhy se mi moc hezky četly, bylo to takové osvěžení z každodenní rutiny.
Byť momentálně necestuji, umožnila jsi mi přenést se do vzdálených krajů Jižní Ameriky. Měla jsem pocit, jako bych byla na cestách s Tebou🙂
Hodně se mi líbily i obrázky opiček a prasátka, měla jsi k nim vtipné popisky:-) a tuk-tuk vypadal docela jinak, než jak jsem si ho představovala:)
Moc doporučuji všem, kdo zrovna nejste na cestách, ale chtěli byste se cítit jako na malém dobrodružství.

Sandra Woiwode
www.zenascitem.cz

Koupí cestopisu získáváš nebo se dozvíš:

Příjemné a pohodové čtení
Vyprávění a příběhy nadšené cestovatelky, která prozkoumala navštívená místa jak jen to šlo – a tohle vše tu teď máš i ty – všechny ty detaily, osobní postřehy, emoce
Pohled na cestování a Kolumbii očima ženy, postřehy a popisy z různých úhlů pohledu, které vyprávění víc oživují
Poznání země, kde jsi zatím nebyla, zábavným způsobem
A třeba i inspiraci pro vlastní výlet

Odpočineš si, zasměješ se, zatajíš dech, podivíš se, zasníš se, necháš se dojmout, ponoříš se do četby a cestování s pocitem, že jsi sama na cestě

Graficky přehlednou pdf knihu, obohacenou kvalitními fotkami. A protože každá kniha je originál, takovéto vyprávění jinde nenajdeš 😉